Nieruchomości

NieruchomosciKomercyjne.pl

Nieruchomości komercyjne prywatnie i z agencji: biura, lokale, hale magazynowe, centra handlowe, magazyny, domy hale produkcyjne, działki i grunty
Witamy: Gość
Dzisiaj jest niedziela, 16 czerwca 2019 roku

Witamy na stronach serwisu NieruchomosciKomercyjne.pl, poniżej przedstawiamy kilka wskazówek, które przybliżą korzystanie z serwisu zarówno od strony ogłoszeniodawcy jak i od strony szukającego ogłoszenia.

Publikacja ogłoszeń

Serwis nieruchomoscikomercyjne.pl umożliwia publikacje ogłoszeń typu:

w obrębie udostępnionych kategorii tematycznych:

W celu dodania ogłoszenia prosimy o zarejestrowanie się w serwisie. Dodanie ogłoszenia jest bezpłatne - cennik.

Płatności można dokonać poprzez dogodny dla Ciebie kanał płatności: przelew bezpośredni bądź płatność onliene poprzez serwis DotPay (gdzie możesz wybrać preferencyjny dla Ciebie sposób płatności np. mTransfer, Inteligo, płatność kartą kredytową i inne. Ogłoszenie zostanie opublikowane automatycznie po dodaniu lub w ciągu trzech godzin po odnotowaniu płatności na koncie w przypadku wybrania opcji płatnych.

dotpay

 

Korzystanie z bazy ogłoszeń

Dostęp do bazy ogłoszeń jest bezpłatny. Ogłoszenia można sortować oraz przeglądać wg własnych kryteriów ustalanych ad hoc. W celu wyszukania konkretnych ogłoszeń możesz skorzystać z :

Wyszukiwarki podstawowej, która daje Ci możliwość wyszukiwania po typie ogłoszenia, słowie kluczowym oraz cenie;

Wyszukiwarki zaawansowanej, która umożliwia wyszukanie interesujących Cię ogłoszeń wg. dodatkowych kryteriów tj. dzielnica, region, województwo, oferowana powierzchnia, ogłaszającego (ogłoszenia prywatne, oferty firm), numerze ogłoszenia, Tutaj także możesz określić preferencje dokładnego bądź częściowego dopasowania co do tych kryteriów.

Istnieje również możliwość przeglądania ogłoszeń według czasu ich dodania - możliwość ta dostępna jest na stronie głównej - tutaj możesz obejrzeć ostatnio dodane ogłoszenia w ciągu 24 godzin, jednego tygodnia, dwóch tygodni, trzech tygodni.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu się do serwisu www.NieruchomosciKomercyjne.pl otrzymujesz możliwość zdefiniowania osobistych filtrów do ogłoszeń wg interesujących Cię kategorii.

Zapraszam do współpracy i życzę samych udanych transakcji za pośrednictwem serwisu NieruchomosciKomercyjne.pl