Nieruchomości

NieruchomosciKomercyjne.pl

Nieruchomości komercyjne prywatnie i z agencji: biura, lokale, hale magazynowe, centra handlowe, magazyny, domy hale produkcyjne, działki i grunty
Witamy: Gość
Dzisiaj jest czwartek, 27 lipca 2017 roku
Nieruchomości > Nieruchomości produkcyjne > Sprzedam nieruchomość poprzednie ogłoszenie
Ogłoszenie
Nr 1261
Usługa przechowyania materiałow i towarow
kontakt ze sprzedającym
inne ogłoszenia sprzedającego
poleć nieruchomość znajomemu
dodaj do ulubionych
wersja ogłoszenia do wydruku


Kontakt z ogłoszeniodawcą
Numer ogłoszenia: 1261
Sprzedający: wlipin
Miasto: Tułowice
Województwo: Opolskie
Kod pocztowy: 49-130
Kraj: Polska
Telefon: 531373589
Szczegóły ogłoszenia nieruchomości
Cena: - ZŁ
Dodane: 06.07.2017 12:47
Dzielnica lub rejon opolszczyzna
Powierzchnia w m² 34000
Rok budowy 1970 - 1979
Ilość pomieszczeń 30
Dostęp do Internetu 1024 - 2048 kbps (1 - 2 MB )
Cena za m² 39

Opis nieruchomości komercyjnej
„Ekopol Opolski” sp. z o .o. z Tułowic Małych na opolszczyźnie oferuje na bardzo atrakcyjnych warunkach usługę przechowywania różnego typu materiałów i towarów na terenie zlikwidowanej odlewni żeliwa.
Działka przeznaczona do świadczenia oferowanej usługi ma powierzchnię ponad 3 ha - ok. połowa powierzchni nieruchomości to zabudowa i teren utwardzony, reszta pod zabudowę - położona w miejscowości Tułowice Małe w gminie Tułowice przy drodze nr 405 Niemodlin-Korfantów,ok. 10 km. od zjazdu w miejscowości Prądy na autostradę nr A4. Działka zaopatrzona jest w media, jest całkowicie ogrodzona i podlega ochronie całodobowej. Na działce znajdują sie hale magazynowe i poprodukcyjne oraz budynek administracyjno-mieszkalny - hale mają wysokość do 6 m - brak obiektów zabytkowych. Teren oznaczony jest symbolem "P" planu zagospodarowania przestrzennego - nieruchomość może być przeznaczona w zasadzie na wszelkie cele - na nieruchomości może być prowadzona np. działalność przemysłowa (wraz z hutnictwem), handlowa i magazynowa.
Warnki usługi przechowywania - do uzgodnienia.
Możliwość sprzedaży całości lub części wydzielonej nieruchomości, dzierżawa lub wniesienie do wspólnego przedsięwzięcia. Aktualnie oczekiwana cena za całośc nieruchomości - 1500000 zł netto.

Nieruchomości można oglądać w dni robocze po wcześniejszym umówieniu się pod numerem tel. 531373589 e-mail::wlipin@wp.pl.

Statystka
Wyświetlono: 1306

poprzednie ogłoszenie